Charaktery platforma edukacyjna

[* *}
Przypomnij hasło Zarejestruj się

Akademia

 

Akademia Charaktery  to internetowe kursy on-line dla tych, którzy codziennie zdają egzamin z życia. Nasze kursy pozwolą zdobyć praktyczne umiejętności psychologiczne, a także rozwijać i realizować talenty.


Jak skorzystać z bogactwa wiedzy psychologicznej i zamienić ją w praktyczne umiejętności? Odkryj dla siebie e-kursy Akademii Charaktery.

Kursy on-line to warsztaty psychologiczne dla osób, które w świadomy sposób chcą podjąć pracę nad sobą i rozwinąć cenne umiejętności. Gdziekolwiek się znajdziesz, w każdym momencie możesz skorzystać z wiedzy i umiejętności wybitnych specjalistów – wystarczy dostęp do internetu. Inspirujące rozmowy i teksty pozwalają spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. A interaktywne treningi, przygotowane przez doświadczonych terapeutów, pomogą w opanowaniu nowych umiejętności.

Oferta kursów Akademii jest stale poszerzana – wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i potrzebom.


W ofercie kursów Akademii Charaktery są trzy rodzaje szkoleń:

 

Kursy starterna dobry początek!
Od wielu lat gościmy na naszych łamach wybitnych specjalistów. Teraz z ich wiedzy możecie skorzystać dzięki e-kursom, opracowanym przez psychologów z magazynu „Charaktery”. Kursy starter zapewnią dobry start wszystkim, którzy chcą podjąć pracę nad sobą i zdobyć nowe umiejętności psychologiczne.


Kursy mediumdla tych, którzy chcą więcej!
E-kursy przygotowane specjalnie dla Was przez znakomitych terapeutów, dostępne tylko w Akademii Charaktery. To warsztaty psychologiczne dla wymagających, które inspirują do rozwoju. Kursy medium to doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą dokonać zmian w swoim życiu i rozwinąć cenne umiejętności psychologiczne.


NOWOŚĆ: Kursy premium – najwyższa jakość!
E-kursy pełne filmów wideo, na których terapeuci i trenerzy pokazują, jak opanować i rozwinąć umiejętności psychologiczne. To multimedialne warsztaty on-line, które wspomagają uczenie się poprzez różnorodne wrażenia wzrokowe i słuchowe. A dzięki licznym interaktywnym treningom i testom możecie trenować nowe umiejętności w bezpiecznej przestrzeni wirtualnej.