Charaktery platforma edukacyjna


Przypomnij hasło Zarejestruj się

Pakiet: Własnym głosem

Uzyskaj dostęp

Cena za dostęp:


79.00 zł

Opis szkolenia

Nieśmiałość to „podcięte skrzydła” i utracona moc: nasza życiowa energia zatrzymuje się na poziomie potrzeb i nie wyraża się w działaniu. Wypróbuj pakiet Własnym głosem, który teraz dostępny jest w promocyjnej cenie – zobacz, jak nabrać pewności siebie, przekraczaj kolejne progi rozwoju i świadomie kształtuj swój wizerunek.

Każda „nieśmiałość” jest inna: niektórzy mają kłopot z nawiązywaniem nowych znajomości, inni obawiają się zabrania głosu w obecności autorytetu, a jeszcze innych peszy duża grupa. Dlatego aby oswoić swoją nieśmiałość, trzeba ją nazwać i zrozumieć – ten proces z pewnością się powiedzie z pomocą kursów Własnym głosem. A jak pisał prof. Philip Zimbardo, „przezwyciężając nieśmiałość, sławimy samo życie, odkrywamy w sobie zdolność do kochania i energię życiową, której dawniej nie mieliśmy odwagi dostrzec”.

Dwa e-kursy Własnym głosem są pełne filmów wideo, na których Agata Kołodziejczyk-Stryjek i Jolanta Mieczkowska-Luto, psycholożki i doświadczone trenerki, prezentują praktyczne narzędzia i strategie konstruktywnego reagowania w sytuacjach społecznych. Pakiet Własnym głosem to doskonały trening autoprezentacji, otwartości i oswajania nieśmiałości. Te multimedialne warsztaty on-line wspomagają uczenie się poprzez różnorodne wrażenia wzrokowe i słuchowe. Nowe umiejętności można trenować w bezpiecznej przestrzeni wirtualnej dzięki licznym interaktywnym treningom i testom.

Dzięki filmom wideo, testom i treningom uczestnicy lepiej poznają swoją nieśmiałość i będą mogli nad nią zapanować. Rozwiną również umiejętności wyrażania siebie i budowania autentycznego wizerunku. Aktywni uczestnicy mogą zmienić treści  swojego monologu wewnętrznego na bardziej korzystne i nauczyć się przyjmowania asertywnej postawy. Przyswoją także strategie radzenia sobie z nieśmiałością i stresem społecznym.

Na pakiet składają się dwa kursy: WŁASNYM GŁOSEM 1. Trening oswajania nieśmiałości i WŁASNYM GŁOSEM 2. Trening otwartości i autoprezentacji, które pozwolą opracować osobisty program oswajania nieśmiałości, uwzględniający zarówno słabsze strony, jak i możliwości i talenty każdego z Was!

Zawartość pakietu:

Własnym głosem 1. Trening oswajania nieśmiałości

Warsztaty pokazują, jak poznać swoją nieśmiałość i zapanować nad nią. Dzięki szkoleniu można opanować lęk, nabyć większej pewności siebie, odnaleźć własny głos i zacząć podejmować inicjatywę w kontaktach z innymi ludźmi. Pierwsza część treningu oswajania nieśmiałości to praca nad monologiem wewnętrznym i postrzeganiem siebie. Druga część treningu obejmuje warsztaty asertywności – postawy szacunku wobec praw i pragnień, zarówno własnych, jak i innych osób.

Własnym głosem 2. Trening otwartości i autoprezentacji

Warsztaty pokazują, jak oswoić swoją nieśmiałość, otworzyć się na innych i budować autentyczny wizerunek. Znajdziecie w nim podpowiedzi, jak nawiązać i poprowadzić ciekawą rozmowę, świadomie kształtować swój wizerunek oraz radzić sobie ze stresem w sytuacjach społecznych.
 

Autorki:

Agata Kołodziejczyk-Stryjek – psycholog, licencjonowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada specjalizacje z zakresu psychologii społecznej i psychologii klinicznej. Od 7 lat na stałe współpracuje z Ośrodkiem Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra, realizując projekty szkoleniowe z zakresu, m.in. efektywnego komunikowania się, asertywności, prezentacji i autoprezentacji, budowania zespołu, psychoprofilaktyki i profilaktyki stresu. W ramach działalności szkoleniowej współpracuje ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej, prowadzi również treningi asertywności i interpersonalne.

Jolanta Mieczkowska-Luto – psycholog, licencjonowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada specjalizację z zakresu psychologii stosunków międzykulturowych. Absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego, Kursu Pomocy Psychologicznej, Studium Treningu Psychologicznego. Z Ośrodkiem INTRA współpracuje od 11 lat. Specjalizuje się w realizacji szkoleń z zakresu asertywności, komunikacji, budowania zespołu, antystresu i efektywności osobistej. Zajmuje się edukacją trenerów w ramach Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego oraz Szkoły Trenerów Biznesu.

Komentarze

Chcesz dodać zwykły komentarz? Przejdz niżej.

~Małgorzata, 16-12-2014

Wspaniały pomysł, marzenie nauczyciela, który chciałby pomóc zalęknionym uczniom.

Dodaj komentarz

Zawartość pakietu