Charaktery platforma edukacyjna


Przypomnij hasło Zarejestruj się

Komunikacja i kompetencje międzykulturowe

Program szkolenia
Uzyskaj dostęp

Cena za dostęp:


24.90 zł

Opis szkolenia

O kursie:

Zapraszamy Cię do udziału w naszym interaktywnym kursie „Komunikacja i kompetencje międzykulturowe”, podczas którego odkryjesz fascynujący i różnorodny obszar, jakim jest kultura oraz relacje międzykulturowe. Nasz kurs rozwija kompetencję międzykulturową na trzech poziomach: wiedzy, umiejętności i wrażliwości. Dlatego też zbudowany jest z wielu ćwiczeń przeplatanych rozsądną dawką teorii.

Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania o to, czym jest kultura i jaki ma wpływ na nasze postawy i zachowania, a także o oddziaływanie różnic kulturowych na nasze relacje z innymi. Poznasz mechanizmy, które działają  zamykająco lub otwierająco w kontakcie z odmienną kulturą. Będziesz mieć także okazję przećwiczyć ważne umiejętności pomocne w komunikacji międzykulturowej: empatyczne słuchanie oraz oddzielanie ocen, interpretacji i faktów.

Życzymy Ci owocnego rozwijania wrażliwości międzykulturowej!

Aneta i Kasia


KURS „KOMUNIKACJA I KOMPETENCJE MIĘDZYKULTUROWE” polecamy również w pakiecie ze szkoleniem „INTERWENCJA KRYZYSOWA W SZKOLE”. Kliknij i zamów pakiet.

O Autorkach:

Aneta Liszka – trenerka międzykulturowa i biznesu, rekomendowana trenerka I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, entuzjastyczna propagatorka edukacji i dialogu międzykulturowego. Współwłaścicielka firmy szkoleniowej WKontakcie.

Od ponad 10 lat realizuje projekty szkoleniowe z zakresu komunikacji międzykulturowej, asertywności, umiejętności menedżerskich, współpracy zespołowej oraz efektywności osobistej. Prowadzi treningi uwrażliwiające na różnice kulturowe, komunikacji międzykulturowej oraz coaching zespołowy i grupowy.

Ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu Grupy Trop oraz Szkołę Coachingu Zespołowego i Grupowego. Związana ze Stowarzyszeniem SIETAR Polska, w którym koordynowała grupę trenerów i konsultantów międzykulturowych.Katarzyna Artemiuk – trenerka międzykulturowa oraz trenerka nauczycieli. Jest absolwentką Filologii Germańskiej oraz Stosunków Międzykulturowych. Współpracuje z firmą WKontakcie.

Od ponad 10 lat zaangażowana w promowanie dialogu międzykulturowego oraz w programy edukacyjne realizowane w Polsce i za granicą. Pracowała  w Etiopii, Erytrei i w Sudanie Południowym. Obecnie współpracuje jako konsultantka metodyczna w projekcie edukacyjnym w Wietnamie.

Prowadzi także treningi z zakresu komunikacji i wrażliwości międzykulturowej oraz treningi relokacyjne dla biznesu, sektora publicznego i organizacji pozarządowych.  Współpracuje z Jezuickim Centrum Społecznym w Warszawie, wspierając integrację uchodźców i imigrantów w Polsce. Jest członkiem Stowarzyszenia SIETAR Polska.Ilustracje: Aneta Liszka

Fotografie: istockphoto.com

Fotografie autorek kursu: Dariusz Kropacz www.kropacz.pl

Komentarze

Chcesz dodać zwykły komentarz? Przejdz niżej.

Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Bądź pierwszy i napisz komentarz

Dodaj komentarz

Podobne szkolenia