Charaktery platforma edukacyjna


Przypomnij hasło Zarejestruj się

Jak polubić siebie

Program szkolenia
Uzyskaj dostęp

Cena za dostęp:


14.90 zł

Opis szkolenia

Bardzo często w różnych periodykach i w Internecie można natknąć się na hasło „Pokochaj siebie – będziesz szczęśliwa”. Nikt jednak nie pisze, jak to dokładnie zrobić. Stanie przed lustrem i mówienie sobie: „Jestem OK” działa przez chwilę. Potem w głowie zaczyna szumieć głos podpowiadający, że wcale nie jesteś OK, że jesteś... (tu wstaw słowa, które w Tobie rozbrzmiewają i sprawiają, że czujesz się źle).

W kursie „Jak polubić siebie” znajdziesz trochę teorii i praktykę, która pozwoli wypracować zdrowszą relację ze sobą – ze swoim umysłem i ciałem.

Pamiętaj, że nie możesz wymagać od innych, by dbali o Ciebie, jeśli sama tego nie robisz. To Ty spędzasz ze sobą cały swój czas. Ty słyszysz i czujesz sygnały, które wysyła Ci ciało. Ty najlepiej rozumiesz swoje reakcje. Ty wiesz, co kochasz, a od czego chciałabyś trzymać się jak najdalej. Więc tak naprawdę tylko Ty możesz się uszczęśliwić.

I nie jest to wcale trudne. Wymaga tylko konsekwencji i czasu. A słowa Roberta Colliera „Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień" już teraz możesz powiesić na lodówce i na każdym lustrze w domu. Powodzenia!

Autorką kursu jest JOANNA WRZEŚNIOWSKA, psycholog kliniczny, terapeuta ACT i EMDR. Specjalizuje się w pracy z osobami cierpiącymi na depresję, lęki, znajdującymi się w sytuacjach kryzysowych i po przeżyciu traumy. Uczy swoich pacjentów, jak akceptować to, czego nie mogą zmienić, skąd czerpać siłę, by zmieniać to, co zmienić mogą, i jak odróżnić jedno od drugiego.

Komentarze

Chcesz dodać zwykły komentarz? Przejdz niżej.

Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Bądź pierwszy i napisz komentarz

Dodaj komentarz

Podobne szkolenia