Charaktery platforma edukacyjna


Przypomnij hasło Zarejestruj się

WŁASNYM GŁOSEM 2. Trening otwartości i autoprezentacji

Program szkolenia
Uzyskaj dostęp

Cena za dostęp:


47.99 zł

Opis szkolenia

KURS MOŻESZ RÓWNIEŻ ZAMÓWIĆ W ZESTAWIE Z KURSEM WŁASNYM GŁOSEM 1. TRENING OTWARTOŚCI I AUTOPREZENTACJI

Kurs WŁASNYM GŁOSEM 2. Trening otwartości i autoprezentacji to multimedialne warsztaty, które pokazują, jak oswoić swoją nieśmiałość, otworzyć się na innych i budować autentyczny wizerunek. Znajdziecie w nim podpowiedzi, jak nawiązać i poprowadzić ciekawą rozmowę, świadomie kształtować swój wizerunek oraz radzić sobie ze stresem w sytuacjach społecznych.

E-kurs WŁASNYM GŁOSEM 2. jest pełen filmów wideo, na których Agata Kołodziejczyk-Stryjek i Jolanta Mieczkowska-Luto, psycholożki i doświadczone trenerki, prezentują praktyczne narzędzia i strategie konstruktywnego reagowania w sytuacjach społecznych. To multimedialne warsztaty on-line, które wspomagają uczenie się poprzez różnorodne wrażenia wzrokowe i słuchowe. Nowe umiejętności można trenować w bezpiecznej przestrzeni wirtualnej dzięki licznym interaktywnym treningom i testom.


E-kursy WŁASNYM GŁOSEM 1. Trening oswajania nieśmiałości i WŁASNYM GŁOSEM 2. Trening otwartości i autoprezentacji pozwolą opracować osobisty program oswajania nieśmiałości, uwzględniający zarówno słabsze strony, jak i możliwości i talenty każdego z Was!


Zakres:

Świecie jestem :)

> VIDEO: OTWARTOŚĆ

Nawiązywanie i prowadzenie rozmowy Spotkanie z odbiciem

> VIDEO: SKUTECZNA AUTOPREZENTACJA

Spotkanie z odbiciem w lustrze

> VIDEO: MOWA CIAŁA

Jak oswoić stres?

> VIDEO: FOCUSING

Wizualizacje

> VIDEO:TECHNIK RELAKSACYJNE

Wewnętrzny spokój

> VIDEO: OSOBISTY PROGRAM OSWAJANIA NIEŚMIAŁOŚCIAutorki:

Agata Kołodziejczyk-Stryjek – psycholog, licencjonowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada specjalizacje z zakresu psychologii społecznej i psychologii klinicznej. Od 7 lat na stałe współpracuje z Ośrodkiem Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra, realizując projekty szkoleniowe z zakresu, m.in. efektywnego komunikowania się, asertywności, prezentacji i autoprezentacji, budowania zespołu, psychoprofilaktyki i profilaktyki stresu. W ramach działalności szkoleniowej współpracuje ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej, prowadzi również treningi asertywności i interpersonalne.


Jolanta Mieczkowska-Luto – psycholog, licencjonowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada specjalizację z zakresu psychologii stosunków międzykulturowych. Absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego, Kursu Pomocy Psychologicznej, Studium Treningu Psychologicznego. Z Ośrodkiem INTRA współpracuje od 11 lat. Specjalizuje się w realizacji szkoleń z zakresu asertywności, komunikacji, budowania zespołu, antystresu i efektywności osobistej. Zajmuje się edukacją trenerów w ramach Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego oraz Szkoły Trenerów Biznesu.


Cele: Zwiększenie kompetencji uczestników w zakresie otwartości wobec innych, nawiązywania kontaktu, budowania własnego wizerunku oraz obniżania poziomu odczuwanego stresu.


Efekty: Dzięki filmom wideo, testom i treningom uczestnicy będą potrafili lepiej wyrażać samych siebie i budować swój autentyczny wizerunek. Aktywni uczestnicy rozwiną strategie radzenia sobie z nieśmiałością i stresem społecznym.

Komentarze

Chcesz dodać zwykły komentarz? Przejdz niżej.

Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Bądź pierwszy i napisz komentarz

Dodaj komentarz

Podobne szkolenia