Charaktery platforma edukacyjna


Przypomnij hasło Zarejestruj się

ZNAJDŹ CZAS. Jak porzucić wieczny pośpiech i lepiej planować?

Program szkolenia
Uzyskaj dostęp

Cena za dostęp:


39.90 zł

Opis szkolenia

Znajdź czas. Jak porzucić wieczny pośpiech i lepiej planować? to wyjątkowe warsztaty rozciągania czasu, dzięki którym łatwiej znaleźć chwilę dla siebie i osiągnąć ważne cele. Kurs pokazuje, że czas jest w nas, a współczesne tempo życia nie jest absolutem.

 

Zakres:

Z kursem Znajdź czas. Jak porzucić wieczny pośpiech i lepiej planować? dowiesz się:

– Jakich problemów z czasem i planowaniem doświadczasz?

– Co zrobić, by przestać walczyć z czasem?

– Jak sprawić, by pędzący czas stanął?

– Gdzie szukać wewnętrznego spokoju?

– Jak pozbyć się złodziei czasu?

– Co zrobić, by z pomocą rytuałów zwolnić tempo?

– Jak świadomie i uważnie doświadczać życia?

– Jak mądrze planować, by osiągnąć to, co dla nas ważne?

– Co zrobić, by odkryć swoją misję?

 

Autorki, Agata Kołodziejczyk-Stryjek i Jolanta Mieczkowska, doświadczone terapeutki i trenerki przygotowały wiele inspirujących treningów. Dzięki nim poznasz zasady S.M.A.R.T.E.R i metodę małych kroków. Nauczysz się, jak w pełni wykorzystywać swój czas i nie ulec pokusie współczesnego tempa życia. Ćwiczenia oddechowe pomogą Ci odnaleźć spokój, a interaktywne treningi pokażą, jak lepiej planować.

 

Autorki:

 

Agata Kołodziejczyk-Stryjek – licencjonowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Magister psychologii, ze specjalnością psychologia społeczna i psychologia kliniczna. Od 7 lat na stałe współpracuje z Ośrodkiem Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra, realizując projekty  szkoleniowe z zakresu, m.in.: efektywnego komunikowania się, asertywności, prezentacji i autoprezentacji, budowania zespołu, psychoprofilaktyki i profilaktyki stresu. W ramach działalności szkoleniowej współpracuje ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej, prowadzi również treningi asertywności i interpersonalne.

 

Jolanta Mieczkowska-Luto – licencjonowany Trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Magister psychologii, posiada specjalizację z zakresu psychologii stosunków międzykulturowych. Absolwentka Szkoły Warsztatu i Treningu Psychologicznego oraz Kursu Pomocy Psychologicznej Ośrodka INTRA. Z INTRĄ współpracuje od 11 lat. Specjalizuje się w realizacji szkoleń z zakresu asertywności, komunikacji, budowania zespołu, antystresu i efektywności osobistej. Prowadzi zajęcia w Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego i Szkole Trenerów Biznesu.

 

Cele: Rozwijanie kompetencji psychologicznych, które pozwolą lepiej planować działania i pełniej wykorzystywać czas.

 

Efekty: Jeśli przejdziesz przez treningi i testy oraz zastosujesz porady zamieszczone w kursie ZNAJDŹ CZAS, stworzysz swój osobisty program organizowania czasu i planowania. Zyskasz więcej czasu na to, co w Twoim życiu ważne. Powodzenia!

Komentarze

Chcesz dodać zwykły komentarz? Przejdz niżej.

Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Bądź pierwszy i napisz komentarz

Dodaj komentarz

Podobne szkolenia