Charaktery platforma edukacyjna


Przypomnij hasło Zarejestruj się

OSWOIĆ STRES, ODNALEŹĆ SPOKÓJ

Program szkolenia
Uzyskaj dostęp

Cena za dostęp:


31.89 zł

Opis szkolenia

OPIS SZKOLENIA

OSWOIĆ STRES, ODNALEŹĆ SPOKÓJ

 

Ten kurs to psychologiczny niezbędnik – wirtualna podróż do źródeł siły i spokoju. Znajdziesz w nim osobisty program oswajania stresu, treningi relaksacyjne i kojące wizualizacje. Kurs został przygotowany specjalnie dla „Charakterów” przez znakomitą terapeutkę Adrianę Klos.

 

Zakres:

Kurs OSWOIĆ STRES, ODNALEŹĆ SPOKÓJ łączy w sobie trzy aspekty: psychoedukację, autodiagnozę i profilaktykę. Dzięki temu skutecznie pomoże Ci osiągnąć równowagę i wzmocnić siebie.

 

Psychoedukacja:

Dobry i zły stres

– Style reagowania na stres

– Skutki chronicznego stresu

 

Autodiagnoza:

Jaki jest Twój stres? Jak się z nim zmagasz?

– Jakie są Twoje źródła siły i spokoju?

 

Profilaktyka:

– Metody radzenia sobie ze stresem

– Identyfikacja swoich mocnych i słabych stron oraz zasobów

– Osobisty program oswajania stresu: wzmacnianie mocnych stron, zmiana stylu życia oraz rozwijanie sieć dobrych relacji z ludźmi

 

 

Na kurs składają się liczne treningi i testy, przygotowane przez znakomitą terapeutkę Adrianę Klos.

 

Adriana Klos jest psychologiem i psychoterapeutką w warszawskim Ośrodku Rozwoju i Psychoterapii „Strefa Zmiany”. Pracuje z osobami, które doświadczają lęków, depresji, zaburzeń jedzenia oraz psychosomatycznych, mają problemy w relacjach z innymi, znajdują się w sytuacji kryzysu (np. w związku lub w pracy), wychowały się w rodzinach dysfunkcyjnych np. w rodzinie alkoholowej. Prowadzi też treningi i warsztaty rozwojowe, grupy wsparcia, terapię par oraz terapie DDA.

 

 

Cele: Rozwijanie kompetencji psychologicznych, które pozwolą lepiej radzić sobie ze stresem, rozwijać swoje mocne strony oraz dążyć do równowagi

Efekty: Jeśli przejdziesz przez treningi i testy oraz zastosujesz porady zamieszczone w kursie OSWOIĆ STRES, ODNALEŹĆ SPOKÓJ, stworzysz swój osobisty program oswajania stresu i wzmocnisz siebie. Powodzenia!

 

Komentarze

Chcesz dodać zwykły komentarz? Przejdz niżej.

~nieśmiała, 21-05-2014

W wolnej chwili chyba skorzystam z tego kursu :) Przydałby się jeszcze kurs dla osób z nieśmiałością - jak pokonać tę "dolegliwość" utrudniającą życie w społeczeństwie i rozwój kariery zawodowej? Czekam na taki kurs :)

~AKADEMIA CHARAKTERY, 22-05-2014

Postaramy się przygotować kurs z myślą o wszystkich Nieśmiałych :) Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Akademia Charaktery

Dodaj komentarz

Podobne szkolenia