Charaktery platforma edukacyjna


Przypomnij hasło Zarejestruj się

Sztuka Dobrego Życia 4. Dobre zmiany

Program szkolenia
Uzyskaj dostęp

Cena za dostęp:


31.90 zł

Jeśli otrzymałaś/eś kod rabatowy dzięki wypełnieniu naszej ankiety https://charaktery.eu/ankieta/, kliknij w przycisk "Uzyskaj dostęp", a następnie wpisz go do właściwych ramek, wówczas cena kursu/pakietu obniży się o 80 %. Dwie pierwsze cyfry do wpisujemy do lewej ramki, pozostałe cyfry do ramki prawej. Myślnika już nie wpisujemy, znajduje się on pomiędzy ramkami. Promocja obowiązuje w dniach 7-31 października 2019 r.

Opis szkolenia

  • Lęk przed zmianą
  • Całościowe spojrzenie
  • Jak radzić sobie ze stratą
  • Wizualizacje
  • Porażki na drodze do zmiany
  • Twórczość

Zakres: Kurs przedstawia różne strategie pomocne w wyznaczaniu i osiąganiu realistycznych celów oraz we wprowadzaniu skutecznych zmian. W praktyczny sposób, krok po kroku pokazuje również jak radzić sobie z nieoczekiwanymi przełomowymi zdarzeniami w naszym życiu. Podpowiada jak zmniejszyć lęk przed nowością i niewiadomą. Wyjaśnia, jak spojrzeć na sytuację całościowo. W sposób przystępny ukazuje jak rozwijać swoją motywację i nie dać się zniechęcić porażkom.

Cele: Rozwijanie kompetencji psychologicznych, które pozwolą utrzymać i wzmocnićmotywację oraz wyznaczyć i osiągnąć realistyczne cele.

Efekty: To czwarty ważny krok na drodze do dobrego życia - w stronę pozytywnych zmian.


Komentarze

Chcesz dodać zwykły komentarz? Przejdz niżej.

Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Bądź pierwszy i napisz komentarz

Dodaj komentarz

Podobne szkolenia