Charaktery platforma edukacyjna


Przypomnij hasło Zarejestruj się

Sztuka Dobrego Życia 6. Dobry styl życia

Program szkolenia
Uzyskaj dostęp

Cena za dostęp:


31.90 zł

Jeśli otrzymałaś/eś kod rabatowy dzięki wypełnieniu naszej ankiety https://charaktery.eu/ankieta/, kliknij w przycisk "Uzyskaj dostęp", a następnie wpisz go do właściwych ramek, wówczas cena kursu/pakietu obniży się o 80 %. Dwie pierwsze cyfry do wpisujemy do lewej ramki, pozostałe cyfry do ramki prawej. Myślnika już nie wpisujemy, znajduje się on pomiędzy ramkami. Promocja obowiązuje w dniach 7-31 października 2019 r.

Opis szkolenia

  • Jak zwolnić tempo?
  • Zdrowa żywność
  • Co nam dają podróże?
  • Minimalizm
  • Jak odnaleźć spokój?
  • Przepływ

Zakres: Kurs przedstawia różne strategie pomocne w stopniowej zmianie stylu życia na bardziej korzystny dla naszego zdrowia i samopoczucia. W praktyczny sposób, krok po kroku pokazuje jak zmieniać szkodliwe nawyki. Podpowiada jak zwolnić tempo i nauczyć się naprawdę odpoczywać. Podpowiada jakie korzyści mogą przynieść nam podróże w rytmie slow, minimalizm w wyborach konsumenckich i doświadczanie stanów przepływu. W sposób przystępny ukazuje jak zacząć żyć bez wiecznych zaległości i pośpiechu

Cele: Rozwijanie kompetencji psychologicznych, które pozwolą na wprowadzenie korzystnych zmian stylu życia, dzięki którym możemy cieszyć się lepszym zdrowiem i samopoczuciem.

Efekty: To szósty ważny krok na drodze do dobrego życia - świadomego, spokojniejszego i opartego na bliskich relacjach.


Komentarze

Chcesz dodać zwykły komentarz? Przejdz niżej.

Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Bądź pierwszy i napisz komentarz

Dodaj komentarz

Podobne szkolenia